MONTAJ

         1972’ den Bugüne Türkiye ile Yükseliyor, Türkiye’yi Yükseltiyoruz.

            Neden Valter?

 • Tamamı yerli sermaye olan Valter, yenilikçi ve kaliteli ürün gruplarıyla güven çerçevesinde faaliyet göstermekte; yüksek mühendislik ve AR-Ge çalışmalarına verdiği desteklerle hizmet kalitesini sürekli olarak artırarak, ülkemiz ekonomisine katkı sağlamaktadır.
 • Valter, 1972’den bugüne Türkiye’nin pek çok noktasındaki prestijli konut projelerinde, metro istasyonlarında, hastanelerinde, AVM’ lerinde, havalimanlarında, seyir alanlarında yer alan asansör, yürüyen merdiven ve halatlı taşımacılık sitemlerinin üretim, montaj ve bakım hizmetlerini başarıyla gerçekleştirmiştir.
 • Valter montaj ekibi alanında uzman tekniker ve mühendislerden oluşmaktadır. Müşterilerin istekleri doğrultusunda en uygun projeyi hazırlayarak montaj sürecine başlar, projeye uygun olarak işlemi tamamlar ve teslim eder.
 • Valter müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini analiz eder. Eğitilmiş personeli ile, kaynakları verimli kullanıp, sürekli iyileştirmeyi sağlayarak; güvenliği, konforu ve estetiği ile size özel tasarımlar sunar.
 • Mevcut ve yeni kurulacak sanayi ve ticari işletmeler ile konutların ihtiyaçlarını, özellikle mühendislik bilgi, beceri temeline oturtmuş, yüksek kalite ve uygun maliyetli hizmeti zamanında sunarak, süreklilik prensipleri çerçevesinde ilerler.
 • Valter, sektörde yerli firmalar arasındaki lider konumunu korumakta, dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek yeni teknolojileri ve trendleri ülkemizle buluşturmaktadır.

Hızlı, Profesyonel, Güvenilir

Valter Satış-sonrası hizmetlerine hoş geldiniz 😊

Satış sonrası servis hizmetleri, Valter ayrıcalığının hissedildiği en önemli noktadır. “Sorunu, sorun olmadan” çözebilmek için 50 yıla yakın deneyimimiz ile ihtiyaç anında yanınızdayız.

Asansör, Yürüyen Merdiven/Bant ve Halatlı taşımacılık sisteminizin kurulumu başarıyla tamamlanana, resmikabul testleri kamu hizmeti tarafından onaylanana kadar ve sonrasında sizin için burada olacak olan ekibe hoş geldiniz. Bu andan itibaren ve sistemin ekonomik ömrü boyunca Satış sonrası hizmetler ekibi profesyonel irtibat noktanız olacaktır.

 • Ürünün ekonomik ömrü boyunca – birinci sınıf destek
 • Sisteminizin işletmeye alındığı ilk saatten itibaren güvenilir bir ekip
 • Deneyimli Valter uzmanları tarafından verilen hizmet
 • Yaşından ve bulunduğu yerden bağımsız olarak her sistem için destek verilmesi
 • Yılın 365 günü 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz acil yardım hattı 444 0 858

Valter’İn müşterisi olarak en ileri asansör, yürüyen merdiven/bant ve halatlı taşımacılık teknolojisinden yararlanmış oluyorsunuz. Bunun anlamı size sisteminiz için profesyonel, hızlı ve güvenilir desteğin garanti ediliyor olmasıdır.

Sistemleriniz için geliştirilmiş arıza önleme, daha uzun çalışma zamanı hedeflerimiz arasındadır. Bu sebeple Valter Satış sonrası hizmetleri ekibi en iyi nitelikli personellerden oluşur. Sistemlerinizle ilgili profesyonel ve güvenilir hizmet alabileceğiniz veya çözülmesi gereken bir sorununuz olduğunda ulaşabileceğiniz yetkili bir ortak her daim yanınızda olacaktır.

Sisteminizin ekonomik ömrü boyunca kapasitemize, hizmetlerimize ve ürünlerimize duyacağınız güven bizi her zaman size en üst performansla hizmet sağlamak konusunda motive etmektedir. Ortağınız olarak güveninizi kazanmış olmaktan gurur duyarız.

      

           Sorunu Sorun Olmadan Çözüyoruz 

 • Valter, teslim edilen sisteminizin ardından güvenli, hızlı ve ekonomik çözümleri ile yasal zorunluluğu olan servis&bakım hizmetlerini güvenle gerçekleştirir.
 • Servis ve bakım hizmetlerindeki en büyük önceliğimiz, insan hayatının güvenliği ve konforunun kesintisiz sürmesidir.
 • Valter, asansör, yürüyen merdiven/bant ve halatlı taşımacılık sistemlerinizin servisi konusunda uluslararası sertifikalara ve kalite belgelerine sahiptir. Her nevi asansör, yürüyen merdiven, halatlı taşımacılık sistemi bakım, onarım ihtiyaçlarınız için yetkili servisi olarak hizmetinizde.
 • Valter markalı sistemlerinizin yanı sıra, kurulumu tarafımızca gerçekleşmemiş tüm yerli/yabancı asansör, yürüyen merdivenlerinize en hızlı, en uygun fiyatlı servis ve orijinal yedek parça teminatını Valter garantisi ile sağlamaktayız.