HİZMETLER

Montaj

Sektörün lider markası konumunu güvenilir ve kaliteli malzeme seçimiyle, başarıyla tamamlanmış projeleriyle kanıtlayan Valter Asansör, montaj hizmetleri konusunda da ismine güvenmektedir.

Valter Asansör montaj ekibi alanında uzman tekniker ve mühendislerden oluşmaktadır. Servis ekibi, müşterilerin istekleri doğrultusunda en uygun projeyi hazırlayarak montaj sürecine başlar ve projeye uygun olarak asansör montaj işlemini tamamlar.

Servis & Bakım

Valter Asansör, güvenli, hızlı ve ekonomik çözümleri ile asansör arıza ve bakım hizmetlerini güvenle gerçekleştirmektedir. Her nevi asansör sistemi bakım, onarım ihtiyaçlarınız için yetkili asansör servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Asansör servisi birimimize 444 0 858 numaralı müşteri hizmetlerimizden ulaşabilir ve asansör arızalarınız ile ilgili olarak onarım ve bakım süreçlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Modernizasyon

Valter asansör mühendis ve uzman teknik personeli asansörün kullanıldığı mekanda gerekli inceleme ve trafik hesaplamalarını gerçekleştirdikten sonra, asansörünüzün modernizasyon ihtiyaçları doğrultusunda bir rapor hazırlanmaktadır.

Uzmanlarımızın hazırlayacağı asansör modernizasyon raporunda, bakım, onarım, yedek parça ve işçilik giderlerini net olarak görebildiğiniz gibi, modernizasyon süreci ve iş teslimi zamanını kesin olarak görebilirsiniz.