MODERNİZASYON

Türkiye’ deki her 10 asansörden 8’inde can güvenliği bulunmamakta!

(Kaynak: Makine Mühendisleri Odası)

Eğer ;

  • Asansörünüzün yaşı 10’ dan fazlaysa,
  • Sürekli arızalanıyorsa,
  • Yolculuk sırasında güvensizlik veriyorsa,
  • Yüksek enerji tüketimiyle çalışıyorsa

BAKIM VE MODERNİZASYON ZAMANI GELMİŞ DEMEKTİR.

Asansörümüzün sadece dış görünümünü yenilemeniz modernizasyon yerine geçmemektedir. Binanızda kullandığınız asansör kabininiz güvenli olmayıp emniyet kriterlerini sağlayamaz durumda olabilir. Asansörümüzün bütün taşıyıcı süspansiyonları ve fren tertibatlarının tamamı eksiksiz olarak yenilenmeli ve kabin içinde emniyet kapısı acilen tesis edilmelidir.

Valter’ in modernizasyon çözümlerinin temelini, ekipmanlarınızın en üst düzeyde performans ve güvenlikle çalışmasını sağlamak oluşturur. Bu doğrultuda, metal yorgunluğundan dolayı eskiyen ekipmanlarınız yeni geliştirilen komponentlerle yenilenir. Valter, modernizasyon paketlerinde müşterilerine sunduğu çeşitlilikle alanında liderliğini sürdürmektedir.

Unutmayın !

Asansör bakımının takibi bina yöneticisinin ve bakım firmasının asli görevleridir. Valter, 29757 sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanan 29 Haziran 2016 tarihli asansör yönetmeliğine bağlıdır.

Asansör bakımı yaptırdığınız firmanın bakım konusunda her türlü belgeye sahip olması gerekmektedir. Oluşabilecek herhangi bir olumsuz durumda yönetici hukuki olarak “kusursuz sorumlu” olarak nitelendirilir.

ASANSÖRÜNÜZÜN GÜCÜNÜ YENİLEDİNİZ Mİ ?

VALTER, GÜCÜNÜZÜ YENİLER

Asansörünüzün taşıma sistemi, asansörünüzün en zor ve en ağır işi yapan parçasıdır. Zaman içinde yıpranan ve eskiyen kaldırma makinesinin değiştirilmesi güvenlik, ekoverimlilik ve konfor için olmazsa olmazıdır.

Valter’ in asansör motorları ve bunlarla mükemmel uyumlu kontrol elemanları en yüksek yolculuk konforu ve güvenliğini garanti eder. Valter’ in dişlisiz makine motorları, özellikle çok yüksek beyan yükü ve yüksek seyir mesafeleri için tasarlanmış sağlam, güvenilir ve uzun ömürlü çevre dostumotorlardır. Dişlisiz asansör motorları redüktörsüz oldukları için sessiz çalışma ve az elektrik harcama özelliklerine sahiptirler.

Valter kullandığı malzemeleri binanıza ve markası ne olursa olsun ekipmanlarınıza benzersiz bir şekilde entegre ederek özelleştirir. İş teslim aşamasında, ekipmanınızın modernizasyon sürecinin tüm ayrıntıları size bir rapor olarak verilir.

Valter, Müşterilerine Her Bütçeye Uygun Alternatifler Sunar.

ASANSÖRÜNÜZÜN OTOMASYONUNU YENİLEDİNİZ Mİ?

VALTER, OTOMASYONUNUZU YENİLER

Asansörünüzün beyni olan kumanda panoları, asansörünüzün verimli ve güvenli çalışması için hayati önem taşır. Periyodik bakımlarda asansörünüzün otomasyon sisteminin kontrolünün mutlaka yapılması gerekir.

Valter’ in sunduğu akıllı kumanda panoları, verilen çağrılara göre asansörün en uygun kalkış, duruş ve seyir yönlendirmelerini ileri düzey mikro işlemcileri sayesinde, asansör trafiğinin en yoğun olduğu saatlerde bile kusursuz bir şekilde kumanda eder. Elektronik koruma sistemleri, kuyu veya kabin tesisatına soketli bağlantıları ve dijital hata göstergeleriyle asansörünüze daha fazla işlev katar.

Valter kullandığı malzemeleri binanıza ve markası ne olursa olsun ekipmanlarınıza benzersiz bir şekilde entegre ederek özelleştirir. İş teslim aşamasında, ekipmanınızın modernizasyon sürecinin tüm ayrıntıları size bir rapor olarak verilir.

Valter, Müşterilerine Her Bütçeye Uygun Alternatifler Sunar.

ASANSÖRÜNÜZÜN KABİNİNİ YENİLEDİNİZ Mİ?

VALTER, KABİNİNİZİ YENİLER

Valter, mevcut asansörünüzün kabininin duvarlarında paslanmaz çelik veya alüminyum alaşımlı kaplama malzemeleri kullanarak kabinin hem sağlamlığını artırır hem de estetik bir görünüm kazanmasını sağlar.

Valter asansör kabinleri, en kaliteli ve en geniş seçenekli ürün yelpazesini sunar. Yüksek güvenlik, geniş seçenek ve kolay montaj özellikleri ile Valter kabinleri, standart yapılarda olduğu kadar yüksek hız gerektiren prestijli binalara, işlevsellik ve estetik açıdan değer katar.

Valter, kullandığı malzemeleri binanıza ve markası ne olursa olsun ekipmanlarınıza benzersiz bir şekilde entegre ederek özelleştirir. İş teslimi aşamasında, ekipmanınızın modernizasyon sürecinin tüm ayrıntıları size  bir rapor olarak verilir.

Valter, Müşterilerine Her Bütçeye Uygun Alternatifler Sunar.

ASANSÖRÜNÜZÜN KAPILARINI YENİLEDİNİZ Mİ?

VALTER, KAPILARINIZI YENİLER

Asansörün kapısı, güvenliği ve estetiği, asansör sisteminizin görünür ve en önemli bölümlerinden birisidir. Kapı modeli seçimi asansörünüzün kullanım şekline ve çıkacağı kat sayısına göre seçilmelidir. Valter’ in tam otomatik asansör kapı sistemleri, sizi fazla bütçe ve depolama masraflarından kurtarmak amacıyla tasarlanmıştır. Valter asansör kapısı çözümleri, ergonomik ve yüksek güvenlikli olmasının yanı sıra estetik görünüşleriyle bulundukları ortama şıklık katar.

Valter, kullandığı malzemeleri, binanıza ve markası ne olursa olsun ekipmanlarınıza benzersiz bir şekilde entegre ederek özelleştirir. İş teslimi aşamasında, ekipmanınızın modernizasyon sürecinin tüm ayrıntıları size bir rapor olarak verilir.

Valter, Müşterilerine Her Bütçeye Uygun Alternatifler Sunar.

ASANSÖRÜNÜZÜN İLETİŞİM SİSTEMİNİ YENİLEDİNİZ Mİ?

VALTER, İLETİŞİM SİSTEMİNİZİ YENİLER

Asansörünüzün iletişim panosu; işlevsel, kullanıcı dostu ve arıza/güvenlik durumlarında eksiksiz bir şekilde yönlendirici olmalıdır.

Valter’ in iletişim sistemleri için ürettiği çözümler, tam ve yarım boy gösterge panelleri üzerinde yer alan kat göstergesi ve yön oklarıyla, kat çağrı ve alarm butonlarıyla, acil aydınlatma lambalarıyla, ana kat ve istenilen diğer katlarda yer alan dijital kat göstergeleriyle estetiği ve kolay kullanımı ön plana çıkarır.

Gerçek bir tasarım ve fonksiyon harikası olan Valter gösterge ve  butonları, Valter’ in  modernizasyonunda kullanıldığı göz alıcı ayrıntılarından birisidir. Bugün, Türkiye’de pek çok prestijli projede asansörler, Valter mükemmelliği ile buluşmaktadır.

Valter, kullandığı malzemeleri binanıza ve markası ne olursa olsun ekipmanlarınıza benzersiz bir şekilde entegre ederek özelleştirir. İş teslimi aşamasında, ekipmanınızın modernizasyon sürecinin tüm ayrıntıları size bir rapor olarak verilir.

Valter, Müşterilerine Her Bütçeye Uygun Alternatifler Sunar.