Lösungspartner

Wittur grubu asansör sektöründe dünyanın en önde gelen komponent, modül ve komple sistem üreticilerinden biridir.

Vizyonumuz “Excellence in Solutions”: Wittur’ u enerji efektif komponent, modül ve komple sistem tedarikçileri arasında küresel lider konumuna getirmeyi ve müşterileri tarafından yüksek kalite ve teknolojisi ile tanınır bir firma olmayı hedeflemektedir.

Wittur 7 kıtada, 11 ülkede konumlandırılmış fabrikalarında üretim yapmasının yanı sıra 21 ülkede bulunan satış ofisleri ile dünyanın her yerindeki müşterilerine asansör sektörünün en yüksek kaliteli ürünlerini sunmaktadır.

Kapılar, kabinler, güvenlik ekipmanları, dişlisiz makineler, hidrolik üniteler, karkaslar ve komple sistemler ana ürün grubumuzu oluşturmaktadır. Ürünlerimiz yeni yapıların yanısıra, modernizasyon çalışmalarında da kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Ürün yelpazemiz özel tasarımlar, yüksek kapasite yük asansörleri ve gemi uygulamalarını da içermektedir. Ürünlerimizin tamamı küresel asansör standard ve yönetmeliklerine uygun olarak üretilmektedir.

Wittur araştırma geliştirme çalışmalarını her biri konularında uzmanlaşmış 8 merkezden yürütmektedir ve bugüne kadar 300 ün üzerinde patent başvuru yapmıştır.

NEW LIFT, Asansör sektörünün önce gelen firmalarındandır. NEW LIFT ismi her “zaman yenilikçi” ve “know-how” terimleriyle birlikte anılmıştır. Müşterilerimize sunduğumuz kontrol standart kontrol sistemlerinin yanında, istekler doğrultusunda en ince ayrıntısına kadar özelleştirilmiş seçenekler de sunuyoruz.

Firma 1968 yılında, Bavyera Eyaleti BayTEP Teknoloji Programı çerçevesinde, Peter Zeitler ve Mike Hirling tarafından kurulmuştur.

İlk yıllarında Zeitler & Hirling GbR adını taşıyan firma, SST kontrol sistemlerini geliştirmiş ve başarıyla sektöre girişini yapmıştır. 1989 yılında ise bugünkü adını almıştır.

NEW LIFT ürünlerindeki ana hedefimiz uyumluluk ve uygunluktur. Ürün portföyümüzün ana öğesi olan FST-2 asansör kontrol sistemi, diğer bütün NEW LIFT ürünleiyle ve hatta diğer üretici firma ürünleriyle rahatlıkta çalışabilmektedir.

YAPTIĞIMIZ HERŞEYDE EN İYİSİ OLMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ. Bu cümlenin sadece bir cümle olmaktan öte birşey olduğunun farkındayız. Sektörün hep bir adım önünde olmak, “türünün tek örneği” ekipmanlar üretmek, ve istenilen hizmeti sunmak, bizden beklediğiniz ve bizimde yerine getirdiğimiz hizmetlerimizdir.

40 yıldır müşterilerimize yaratıcılık, heyecan ve dinamik bir yenilikle yakın bir hizmet sağlıyoruz.

Dünya çapında bir hizmet ve müşteri potansiyeline sahip olan firmamızda, her müşterimize ilk müşterimizniş gibi davranıyoruz.

Bu özelliklerimiz bizi sektöründe lider firma konumuna taşıdı ve gelecekte de başarıya taşıyacaktır.

İdeal olanı hedef almaktayız. Bu hedefle ürettiğimiz tek bir butondan tamamlanmış fikstüre kadar, standart üretimden özel dizaynlara kadar, tüm ürünlerimiz kalite ve şıklıktan ödün vermemektedir.

Michael Gubisch, MBA, Dipl.-Ing. (Yüksek Mühendis)
Genel Müdür
SCHAEFER GmbH

PFEIFER group

“Teknolojiyi Uygulamayla Bütünleştiriyoruz”, mottosuyla hareket eden PFEIFER, halat ve çekiş sistemlerinde Avrupanın lider firmalarından biridir. Memmingen, ALMANYA merkezli firmamız, Almanya ve yurtdışında bir çok merkeze sahiptir.

PFEIFER

PFEIFER, dünya çapında 1200 çalışana sahiptir. İş hacminin yarısından fazlası yurtdışı kaynaklıdır.

ÇALIŞMA ALANLARI
 •  Halat teknolojileri
 •  Kablo yapıları
 •  güven ve konforu bir arada yaşatan,
 •  Birleştirici ve çekiş sistemleri
 •  Çekiş teknolojileri
 •  Ekleme ve bağlama gereçleri
 •  Asansör ürünleri
 •  Madencilik ve endüstri halatları

L-TEC Outdoorlift, yenilikçi sürüş sistemiyle ve her türlü arazi şartlarına uyan üstün kabiliyetli yapıyla donatılmış, kendinden hareket kapasitesine sahip bir dış asansör sistemidir. Engebeli ve geniş arazilerde özelleştirilmiş kullanım için dizayn edilmiştir.

Kabini, yön değiştirme ve eğimlerde hareket ederken tam anlamıyla güvenli ve konforlu bir yapıya sahiptir. Ağaçlar, kayalar gibi doğal engeller karşısında çok rahatlıkla ve esneklikle hareket eder.

Tüm bu özellikleriyle son derece konforlu ve seçkin bir yatay asansör olan L-TEC, sizlere hiç sarsılmadan kabin hareketi imkanı sağlıyor. Arazileriniz için mükemmel bir yapıya sahiptir.

L-TEC yatay asansörün en inanılmaz özelliği ise küresel zincir kullanmasıdır. Bu teknoloji sayesinde dar ve keskin virajlarda bile rahatlıkla ileri ve geri hareket etme özelliğine sahiptir.

Piyasadaki benzer ürünlerden en büyük farkı ise; hareket mekanizması kabin ile entegre halindedir. Bu sayede hareket için halat gereği duymaz ve istediğiniz uzaklıklara, en eğimli ve kıvrak arazi şartlarında bile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

30 yılı aşkın bir süredir bizi biz yapan ve sektörde adımızı güvenle duyurmaya yardımcı olan yetkinliklere odaklanıyoruz: “Ölçü – Kontrol – Pozisyon”

Başarılarımız, müşterilerimizle karşılıklı olarak benimsediğimiz “kazan – kazan” stratejisinden kaynaklanmaktadır. İstikrarlı büyümemizin altında, çalışanlarımızın ve çalışma ortaklarımızın memnuniyeti yatmaktadır.

Savera, asansör sektöründe üretim ve dağıtım servisleri sağlayan dünya çapında bir markadır. Vera de Bidasoa (Navarre) merkezli olup, beş kıtada tesisleri olan firmamızın müşteri portföyü uluslararası kuruluşlar ve uzun dönemli çalışma prensibine uygun firmalardır. Savera olarak stratejimiz genel anlamda şudur: “KÜRESEL BÜTÜNLEYİCİ ÇÖZÜMLER”

BÜTÜNLEYİCİ, çünkü birlikte çalıştığımız müşterilerimize planlama aşamasından proje bitimine kadar her alanda, en küçük detayına kadar birlikte hareket etmekteyiz.

KÜRESEL, çünkü dünyanın her yanına dağılan bir servis ve hizmet ağına sahiptir.

EHC, 30 yılı aşkın bir süredir asansör ve yürüyen merdiven rayları alanında dizayn ve satışta liderliğini korumaktadır. Bu tecrübe ışığında piyasaya; güvenlik fırçaları, üretan silindiri ve tasarlanmış polimer ürünleri gibi çeşitli yenilikler getirdi. Bunun yanısıra, çelik sektörüne radyasyon dedektör sistemleri ve basın hizmetleri için özelleştirilmiş trabzan tasarımlarını ilk defa uygulayan ve bulan EHC Global, yeniliçi özelliğini her geçen gün daha arttırmaktadır.

Kanada merkezli firmamızın ISO9001 ve ISO14001 sertifikalarına sahiptir.

EHC Global Grup Şirketleri
 • EHC Canada, Inc.
 • Escalator Handrail International Inc.
 • Escalator Handrail USA Inc.
 • EHC Germany GmbH
 • EHC Escalator Handrail (Shanghai) Co. Ltd.
 • EHC Engineered Polymer (Shanghai) Co., Ltd.
 • EHC Detection Systems (Shanghai) Co., Ltd.
 • EHC Japan K.K.
 • EHC (Barbados) Inc.